101284238_10157415482097879_198809500646
IMG_0799.jpg
101496948_10157415481387879_313713272246

קורס מרתק וסוחף אל עולם הצילום הנפלא, הקורס משלב ידע ומיומנות טכנית לצד הבעה אישית ויצירתיות, חולמים לצלם תמונות מדהימות? בנוסף ללימודים התיאורטיים נצא יחד לשטח (למקומות הכי יפים בארצנו הקטנה), נגלה את הסודות והטיפים של הצלמים המקצועיים ונחזור עם צילומים מדהימים!

השיעורים התיאורטיים של הקורס יתבצעו בקבוצה קטנה וביחס אישי. משתתפי הקורס יקבלו סיכומי שיעור, משוב מעמיק על הצילומים, תשובות לשאלות, המלצות לתערוכות ועוד המון טיפים לשיפור הצילומים!

למה אתם מחכים?

הכירו את המנחה - דנה פרידלנדר - אורן

היי, נעים להכיר, אני דנה, צלמת מקצועית מזה 15 שנה, הצילום הוא חלק מהDNA שלי, כלי לביטוי אישי, שפה, יצירה.  אני מציגה בתערוכות בארץ ובעולם וגם עובדת כצלמת מסחרית, בין לקוחותיי: עיריית תל אביב, משרד התיירות, לשכת הפרסום הממשלתית, סטימצקי, קק"ל ועוד גופים מסחריים וציבוריים. הוצאתי לאור עד כה שלושה ספרי צילום בטכניקה ייחודית של 360 מעלות, הספרים נמכרים בארץ ובעולם.

העברתי עשרות קורסי צילום בתל אביב, חזרתי הביתה לעמק חפר, ואני מזמינה אתכם להצטרף אליי לקורס צילום מרתק ומעמיק שיגרום לכם להתאהב ביכולות הצילום שלכם. 

מוזמנים להתקשר לפרטים נוספים 050-5433600

משך הקורס: 12 מפגשים חד שבועיים בני שעתיים וחצי כל אחד

קורס הערב הקרוב יפתח ב24.1

ימי ושעות הקורס: ראשון 19:30-21:30 השיעורים התיאורטיים יתבצעו בזום, יציאות הצילום יתקיימו בימי שישי בבוקר

מחיר: 2450 שקלים 

ציוד נדרש: מצלמה שניתן להעביר למצב צילום ידני וחצובה

 

 

 

מפגש ראשון 24.1: הכרות וקומפוזיציה  - במפגש זה ניכנס אל העולם המופלא של הצילום, נלמד על הקומפוזיציה, איך בונים פריים, מה הופך תמונה לטובה, נלמד כללי קומפוזיציה רבים וטיפים ליצירת צילום מעניין. הרי לא סתם אומרים שתמונה שווה 1000 מילים, נכון?

מפגש שני 29.1: יציאה ראשונה לצילומים נתרגל את כל מה שלמדנו בזום ונכיר את הקבוצה, ניפגש בגני הנדיב בזכרון יעקב (אחד המקומות היפים בארץ) ונתרגל את כל מה שלמדנו בשיעור קומפוזיציה, מעכשיו כללי הקומפוזיציה ילוו כל צילום שלנו. 

 

מפגש שלישי 31.1: מושגי יסוד בצילום – נבין לעומק מהם צמצם, תריס וISO, נלמד איך מודדים אור ומה משפיע על החשיפה שלנו. נעמיק בעומק שדה ונלמד איך לשים בפוקוס את מה שאנחנו בוחרים. נדבר על מריחה והקפאת תמונה ונתרגל תוך כדי שיעור – נראה תוצאות בשטח!

מפגש רביעי 5.2: נצא לצלם בטבע במקום משגע (מיקום מדוייק תקבלו לקראת המפגש) ונתרגל כל מה שלמדנו ע"י סדרת תרגילים מובנים שתתנסו בהם ( מדידת אור, חשיפת יתר/חסר, מריחת תמונה, תרגול עומק שדה). 

מפגש חמישי 7.2: שיעור משוב  – החלק הראשון של השיעור יעסוק במשוב על הצילומים שצילמתם, נלמד איך בוחנים צילום ואיך ניתן להשתפר מהתבוננות בצילומים שלנו ושל אחרים. בחלק השני נדבר על הצילום כשפה, המצלמה ככלי להתבוננות אישית.

מפגש שישי 14.2:  המערכת הדיגיטלית – נלמד על חלקי המצלמה, נכיר אותה לעומק! נלמד גם על מאפייני העדשות השונות ואיך אורך מוקד משפיע על החשיפה שלנו וגם על התחושה שהתמונה מעבירה (עומק/השטחה). נוסיף לידע שלנו מושגים כמו: איזון לבן, פילטרים, טווח דינאמי וקבצי RAW. יהיה מרגש! 

מפגש שביעי 26.2: צילום בעלי חים – נצא לצלם בגן החיות בחיפה, נתבונן בחיות ונצלם אותן באור טבעי, נשים לב לרקע ולקומפוזיציה, נתמודד עם מצבי תאורה שונים, נתרגל את הכלים שלמדנו בסטודיו, כך נעמיק את הידע שלנו ולאט לאט נרגיש איך הצילום הידני נהיה לנו טבעי. (אתם לא מאמינים מה קורה לאנשים בוגרים כשהם פוגשים חיות)

מפגש שמיני 28.2: בחלק הראשון של השיעור נצפה בצילומים שלכם מגן החיות ובחלק השני נתכונן ליציאת הצילום שלנו בנחלת בנימין ושוק הכרמל – נלמד על צילום דוקומנטרי ועל משמעותו של ה"רגע המכריע" ובחלק השני נדבר על פורטרטים נלמד איך מעבירים רגש/סיפור/אופי, איך ניגשים לצלם אדם זר, אין ספק כי פורטרטורה הוא אחד התחומים המעניינים והפופולריים ביותר בעולם הצילום.

מפגש תשיעי 5.3: יציאת צילום – ניפגש במדרחוב נחלת בנימין בשוק האמנים הססגוני, נצלם פורטרטים של אנשים, נלמד איך ניתן לתכנן צילומי רחוב, נתפוס את ה"רגע המכריע", נדבר על נוף אורבני ונחזור עם פורטרטים מעולים.

מפגש עשירי 7.3: משוב על צילומי הפורטרטים והכנה לצילומי לילה – בחלק הראשון של המפגש ניתן משוב על צילומי הפורטרטים, נדבר על התחושות שעולות מכל צילום, על הסיפור שמעבירה התמונה ונתנסה יחד בעריכת התמונות. בחלק השני נתכונן ליציאת השטח הקסומה ביותר, יציאת צילומי לילה, נחשוב על אפשרויות הצילום שלנו כשאין אור, נלמד על הפלאש ועל עבודה עם חצובה.

מפגש אחד עשר 14.3: יציאה לצילומי לילה – זוהי יציאת השטח האהובה עלי, ניפגש בחוף בית ינאי לפני השקיעה, נלמד קסמים שניתן לעשות רק בתנאי תאורה מיוחדים וחשוכים, בזמן שקיעה נצלם סילואטים, פורטרטים ועבודת מילוי עם פלאש. כשירד עלינו החושך נתחיל בסדרת תרגילים מובנית של חשיפות ארוכות וגולת הכותרת – ציור באור! 

מפגש שניים עשר 21.3: שיעור מסכם – החלק הראשון של השיעור יתחיל במשוב על צילומי הלילה ומשם נמשיך ונסכם את הקורס, אתן לכם כלים לדרכים בהם ניתן להמשיך ולהתפתח בצילום, תקבלו מתנה אישית ותעודה. יהיה קשה להפרד, אבל נדע שמעכשיו, הזכרונות המצולמים והכלים שרכשתם ילוו אתכם עם כל "קליק".

שלכם, 

דנה

050-5433600

תכנית הקורס

תקנון קורס: השיעורים התיאורטיים יתקיימו בזום בימי שני בין 19:30 ל21:30 ויוקלטו עבור מי שלא יוכל להגיע לשיעור. יציאות הצילום יהיו בימי שישי בין השעות 9:00 ל11:30. הקף הקורס: 32.5 שעות. ביטולים - לא ניתן לקבל החזר על תשלום הקורס. במידה ונאלצת לבטל את השתתפותך בשיעור תישלח אליך הקלטה של השיעור, במידה והפסדת יציאה לשטח תוכל/י להשלימה בקורס הבא. ההגעה למפגשי הצילום הינה באחריות התלמיד. הקורס מחייב מצלמה שניתן להעביר למצב ידני וחצובה. על התלמיד להערך עם הציוד הנידרש כתנאי להשתתפות בקורס. עם הרשמתי לקורס אני מסכימ/ה לכל האמור בתקנון זה.

"בזכותך דנה, חלום קטן שהתגשם פתח לי חלון לחלום עוד יותר בגדול...

קורס מדהים, מקצועי, ערוך בצורה נעימה, נינוחה, אישית וכיפית. תודה לך"

רוני צ'רצ'ס, אביחיל

"הלימודים כוללים סיורי שטח

וניתוח הצילומים לאחר מכן.

מומלץ בחום.

דנה היא מקצועית ומ ד ה י מ ה ! ! !"

צור דניאל, נתניה.

"שנים אני מפנטז על קורס צילום... משום מה דחיתי ודחיתי ואני מאושר שמצאתי את הקורס הזה, נעים, נחמד, מלמד הכל בצורה חיובית, במילה אחת - כיף!"

רוני אבישי, גבעת שפירא

"יש חוויות שישארו צרובות עמוק בזיכרון שלי הכי בטוב. יש בחירות שאני יודעת שאברך עליהן כל חיי. יש אנשים שאתה פוגש שהם נכנסים לך עמוק ללב, אי אפשר שלא להתאהב בהם.

יש מורים שהם פשוט השראה!

זאת היתה חוויה מהממת, פתחת לי צוהר לעולם מופלא - עולם הצילום.

הצלחת להדביק את כולנו בתשוקה ובאהבה הגדולה שלך לצילום.

תודה דנה יקרה, על קורס מושקע, מרתק, מהנה, חוויתי, כיפי, עשיר ומלא השראה, את מורה מיוחדת במינה.

מצפה לקורס מתקדמים⁦"

רווית שקד, כפר יונה

 
dna-26.jpg
IMG_9975.jpg
resized00005.jpg
IMG_7629.jpg
IMG_6969.jpg
5.jpg
_MG_7971.JPG
IMG_5377.jpg
796-pn.jpg

Designed by Yaella / Yael Shriki Dreifuss. 2016

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle