421A0465.jpg
1.JPG
IMG_7979.jpg

קורס קיץ לנוער המשלב ידע ומיומנות טכנית לצד הבעה אישית ויצירתיות, חולמים לצלם תמונות מדהימות? בנוסף ללימודים התיאורטיים נצא יחד לשטח ונגלה את הסודות והטיפים של הצלמים המקצועיים.

השיעורים התיאורטיים של הקורס יתבצעו בסטודיו שלי בכפר ויתקין, בקבוצה קטנה וביחס אישי. 

למה אתם מחכים?  צרו קשר

הכירו את המנחה - דנה פרידלנדר - אורן

היי, נעים להכיר, אני דנה, צלמת מקצועית מזה 15 שנה, הצילום הוא חלק מהDNA שלי, כלי לביטוי אישי, שפה, יצירה.  אני מציגה בתערוכות בארץ ובעולם וגם עובדת כצלמת מסחרית, בין לקוחותיי: עיריית תל אביב, משרד התיירות, לשכת הפרסום הממשלתית, סטימצקי, קק"ל ועוד גופים מסחריים וציבוריים. הוצאתי לאור עד כה שלושה ספרי צילום בטכניקה ייחודית של 360 מעלות, הספרים נמכרים בארץ ובעולם.

העברתי עשרות קורסי צילום בתל אביב, חזרתי הביתה לעמק חפר, ואני מזמינה אתכם להצטרף אליי לקורס צילום מרתק ומעמיק שיגרום לכם להתאהב ביכולות הצילום שלכם. 

מוזמנים להתקשר לפרטים נוספים 050-5433600

משך הקורס: 8 מפגשים בני שלוש שעות + מפגש בונוס 

הקורס הקרוב יפתח 12.7.20 

שעות הקורס: 9:00-12:00

מחיר: 1800 שקלים

ציוד נדרש: מצלמה שניתן להעביר למצב צילום ידני, חצובה ופלאש (לא חובה)

 

 

 

מפגש ראשון (12/7): הכרות וקומפוזיציה  - במפגש זה ניכנס אל העולם המופלא של הצילום, נלמד על הקומפוזיציה, איך בונים פריים, מה הופך תמונה לטובה, נלמד כללי קומפוזיציה רבים וטיפים ליצירת צילום מעניין. הרי לא סתם אומרים שתמונה שווה 1000 מילים, נכון?

מפגש שני (13/7): מושגי יסוד בצילום –נבין לעומק מהם צמצם, תריס וISO, נלמד איך מודדים אור ומה משפיע על החשיפה שלנו. נעמיק בעומק שדה ונלמד איך לשים בפוקוס את מה שאנחנו בוחרים. נדבר על מריחה והקפאת תמונה ונתרגל תוך כדי שיעור – נראה תוצאות בשטח!

מפגש שלישי (14/7): יציאה ראשונה לצילומים – נצא לטבע (מיקום מדויק יינתן בהמשך) ונתחיל להתנסות בכל מה שלמדנו בסטודיו ע"י סדרת תרגילים מובנים שתתנסו בהם (קומפוזיציה, מדידת אור, חשיפת יתר/חסר, מריחת תמונה, תרגול עומק שדה).

מפגש רביעי (19/7): שיעור משוב  – החלק הראשון של השיעור יעסוק במשוב על הצילומים שצילמתם, נלמד איך בוחנים צילום ואיך ניתן להשתפר מהתבוננות בצילומים שלנו ושל אחרים. בחלק השני נתכונן ליציאת הצילום הבאה שלנו.

מפגש חמישי (20/7): צילום בעלי חים – נצא לצלם בגן החיות בחיפה, נתבונן בחיות ונצלם אותן באור טבעי, נשים לב לרקע ולקומפוזיציה, נתמודד עם מצבי תאורה שונים, נתרגל את הכלים שלמדנו בסטודיו, כך נעמיק את הידע שלנו ולאט לאט נרגיש איך הצילום הידני נהיה לנו טבעי. 

מפגש שישי (21/7): מפגש בונוס - כפי שצלמים היו מפתחים בחדר החושך, היום אנחנו מפתחים את התמונות בתוכנות מחשב או אפליקציות. נלמד שפעולת הצילום לא נגמרת ב"קליק" אלא ממשיכה לשלב העריכה, אלמד אתכם איך לתקן חשיפה, צבע, חידוד ועוד. וגם, טריקים, סודות וקיצורי דרך שיוסיפו לצילומים שלכם את אפקט הוואו. בשיעור נעבוד על הצילומים שלכם מהספארי, לא תאמינו מה ניתן לעשות בעזרת תוכנת עריכה.

מפגש שביעי (27/7)הכנה לצילומי לילה – נתכונן ליציאת השטח הקסומה ביותר, יציאת צילומי לילה, נחשוב על אפשרויות הצילום שלנו כשאין אור, נלמד על הפלאש ועל עבודה עם חצובה.

מפגש שמיני (28/7): יציאה לצילומי לילה – זוהי יציאת השטח האהובה עלי, ניפגש בחוף בית ינאי לפני השקיעה, נלמד קסמים שניתן לעשות רק בתנאי תאורה מיוחדים וחשוכים, בזמן שקיעה נצלם סילואטים, פורטרטים ועבודת מילוי עם פלאש. כשירד עלינו החושך נתחיל בסדרת תרגילים מובנית של חשיפות ארוכות וגולת הכותרת – ציור באור! 

מפגש תשיעי (29/7): שיעור מסכם – החלק הראשון של השיעור יתחיל במשוב על צילומי הלילה ומשם נמשיך ונסכם את הקורס, אתן לכם כלים לדרכים בהם ניתן להמשיך ולהתפתח בצילום, תקבלו מתנה אישית ותעודה. יהיה קשה להפרד, אבל נדע שמעכשיו, הזכרונות המצולמים והכלים שרכשתם ילוו אתכם עם כל "קליק".

שלכם, 

דנה

050-5433600 

רוצה לשמוע עוד?

תכנית הקורס

 
dna-26.jpg
IMG_9975.jpg
resized00005.jpg
IMG_7629.jpg
IMG_6969.jpg
5.jpg
_MG_7971.JPG
IMG_5377.jpg
796-pn.jpg

Designed by Yaella / Yael Shriki Dreifuss. 2016

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle